HaberlerYenilikler
12.12.2023

Eğitim ve Gelişim Dünyası Duayenlerinden Donald Taylor ile Çok Özel Buluşmamızdaydık!

Eğitim ve Gelişim Dünyası Duayenlerinden Donald Taylor ile Çok Özel Buluşmamızdaydık!

Enocta İstanbul ofisinde eğitim ve gelişim dünyası duayenlerinden Donald Taylor ve çok değerli konuklarımızı ağırladığımız özel bir buluşma gerçekleştirdik.

Yeniliklerimizle birlikte gelecek vizyonumuzu da konuşma fırsatı bulduğumuz etkinliğimizde Taylor, 2023 yılını değerlendirerek, global örneklerle sektörümüzdeki gelişmelerden, Türkiye’yi bekleyen fırsatlar ve zorluklardan bahsetti.

2024’te yepyeni etkinliklerimizde tekrar buluşmak üzere!

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

25/8/2023

“Öğrenme Teknolojisi Uygulamasında En İyi İlerleme” Gümüş Ödülü TEİAŞ Akademi’nin Oldu!

Dünyanın en prestijli danışmanlık organizasyonlarından biri olan Brandon Hall Group'un düzenlediği Eğitim ve Gelişim Ödülleri’nde...
11/12/2023

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamız Yenilendi!

Enocta olarak sektörümüzün ilklerinden birine daha imza attığımız ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı yenilemenin mutluluğunu yaşıyoruz!
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.