TÜM HABERLER

Dijital Çağda İç Eğitmen Olma Etkinliği’ne Davetlisiniz

15 Kasım 2019

Bu etkinlik ile, iç eğitmenlerin gelişimi için kurumlara yönelik hazırladığımız Eğitmen Pro: Yeni Nesil Eğitmen Gelişim Yolculuğu’nu tanıtacak, bunun yanında eğitmenlerin programlarında kullanabilecekleri yeni nesil eğitim araçlarını sizlerle buluşturacağız.

Devam

Sigorta ve Bireysel Emeklilik Sektörlerinde Yeni Nesil Öğrenme Teknolojileri Etkinliği’ne Davetlisiniz

07 Kasım 2019

Bu etkinliğimizde, sigorta ve bireysel emeklilik sektörlerinde eğitim ve gelişim süreçlerine katkıda bulunan yeni nesil öğrenme teknolojilerinin kullanımını, uygulama alanlarını, kurumunuza sağladıkları faydaları konuşacağız.

Devam

TEGEP 9. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik!

05 Kasım 2019

22 ve 23 Ekim tarihlerinde, içerik ortaklarımız ve teknoloji platform ortaklarımız ile birlikte bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ne katıldık.

Devam

Trivia Train ile Eğitimde Oyun Etkinliği’nde Buluştuk!

17 Ekim 2019

Eğitimde Oyun konusunu ele almak için, 17 Ekim Perşembe günü, Enocta’nın yeni teknoloji ortağı Trivia Train’in yaratıcısı UTEGRO kurucusu Gökhan Yıldırım’ın sunumu ile Workinton Astoria’da bir etkinlik gerçekleştirdik.

Devam

Trivia Train ile Eğitimde Oyun Etkinliği’ne Davetlisiniz!

14 Ekim 2019

Bu etkinliğimizde, Trivia Train ekibinden eğitimde oyunların kullanımını, oyun ile pekiştirmenin inceliklerini ve ürünün kurumlarınıza sağlayacağı faydaları dinleyeceğiz.

Devam

Enocta LMS Uygulamasında TLS v1.0 Desteğinin Devre Dışı Bırakılması ve TLS v1.2’ye Geçiş

17 Eylül 2019

Güvenlik güncellemeleri kapsamında, 17 Kasım 2019 itibariyle Enocta LMS uygulamasında TLS v1.0 desteğini kaldırarak, TLS v1.2’ye geçiş sürecini başlatıyoruz. Detaylar ve uyumluluk için hemen göz atın.

Devam

TEGEP Kurumsal Akademi Zirvesi’ndeydik!

30 Mayıs 2019

29 Mayıs’ta içerik ortaklarımız ve teknoloji platform ortaklarımız ile birlikte bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kurumsal Akademi Zirvesi’ne katıldık.

Devam

Webinar: Eğitim Şart! Peki ya Kullanım? Dijital Öğrenme Ortamlarını Aktif Dinlemek

24 Mayıs 2019

Eğitim sistemleriniz üzerinden eğitimler sunuyor ve raporlama ve destek ile ilgileniyorsunuz. Peki ya kullanım? Bu webinarda ekibinizin öğrenme yönetim sistemi kullanımını artırmaya yönelik stratejileri paylaşacağız.

Devam

2019 Eğitim ve Gelişim Planlamaları için Yeni Fikirler Etkinliği’ne Davetlisiniz!

02 Mayıs 2019

2019 eğitim ve gelişim aktiviteleriniz için yeni fikirler duymaya ve yeni teknolojiler ile tanışmaya hazır mısınız?

Devam

Webinar: Eğitimden Öğrenme Deneyimine-Yeni Nesil Gelişim Yolculukları

05 Nisan 2019

Günümüz dünyasında “öğrenme deneyiminin” ön plana çıktığı artık tartışılmaz bir gerçek. Peki eğitim profesyonellerini bu süreçte neler bekliyor? Webinar detayları için tıklayın.

Devam

Öğrenme Heyecanını İçinizde Duyduğunuz Anlarda…

20 Mart 2019

Yaşam anlardan oluşuyor ve her an çok değerli. Peki öğrenme heyecanını içinizde duyduğunuz anlarda ne yapıyorsunuz?

Devam
Rosetta Stone Tanıtım Etkinliği’nde Buluştuk!

Rosetta Stone Tanıtım Etkinliği’nde Buluştuk!

13 Mart 2019

Katılımcılarımızla yabancı bir dil öğrenmenin kolay yöntemlerini konuştuğumuz Rosetta Stone Tanıtım Etkinliği tamamlandı.

Devam
Dil Öğrenmede Yapay Zeka ile Tanışmaya Davetlisiniz!

Dil Öğrenmede Yapay Zeka ile Tanışmaya Davetlisiniz!

07 Mart 2019

7/24 planlayabileceğiniz derslerle canlı konuşma pratiği yapabileceğiniz, yapay zeka ile her an öğrenebileceğiniz Rosetta Stone’u keşfetmeye hazır mısınız?

Devam
Rosetta Stone Catalyst

Yeni bir dil öğrenmenin çok kolay bir yolu var!

11 Ocak 2019

Yabancı bir dil öğrenmek, teknolojinin yardımıyla artık çok daha kolay. Bunun en iyi örneklerinden biriyle tanışın: Etkin tasarımıyla, zengin içeriğiyle, öğrenmeyi kolaylaştıran ve keyifli hale getiren teknolojisiyle Rosetta Stone Catalyst’i keşfedin.

Devam
Katalog_Etkinlik_v2a

Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerini Kolaylaştıran Yeni Teknolojiler Etkinliği’ne Davetlisiniz!

14 Aralık 2018

2019’da Eğitim ve Gelişim planlarınızı yapmadan önce gelin hep birlikte eğitim ve gelişim süreçlerinizi zenginleştirebileceğiniz yeni teknolojileri konuşalım.

Devam

Webinar: Rootie ile Tanışın!

06 Aralık 2018

Webinar’a davetlisiniz! Bu webinar’la Enocta teknoloji platformunun en yeni üyesi ölçme – değerlendirme ve pekiştirme platformu Rootie ile tanışın. 12 Aralık Çarşamba günü, saat 15:00’te. Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Devam
Liderlik Gelişim Yolculuğu

Webinar: Liderlik Gelişim Yolculuğuna Dijital Yaklaşım

26 Kasım 2018

Webinar’a davetlisiniz! Liderlik Gelişim Yolculuğuna Dijital Yaklaşım. Oturumlarla ilgili detaylara sosyal medya hesaplarımızdan ve bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Devam
Enocta Gelişim Kataloğu'nda neler var?

Eğitim ve Gelişim Kataloğu Yenilikleri Etkinliği’ne Davetlisiniz!

20 Kasım 2018

Bu Etkinliğe Katılmadan 2019 Eğitim ve Gelişim Planlarınızı Yapmayın! 2019 Eğitim ve Gelişim planlarınız hakkında son kararı vermeden önce gelin hep birlikte Kataloğu’muzdaki yenilikleri konuşalım.

Devam

İSG Yenileme Eğitimleri Tanıtımı Yapıldı

15 Kasım 2018

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları hakkında beklenen yönetmelik değişikliği gerçekleşti. Detaylı bilgilendirme için İSG 360° Eğitim Programını tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Devam
İSG Online Eğitim Programı

İSG Yenileme Eğitimleri Etkinliği’ne Davetlisiniz!

07 Kasım 2018

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları hakkında yönetmelik değişikliği gerçekleşti. Konu ile ilgili detaylı bilgilendirme için 15 Kasım 2018 Perşembe günü gerçekleşecek etkinliğimize davetlisiniz!

Devam
TEGEP 8. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

TEGEP 8. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik!

30 Ekim 2018

TEGEP’in bu yıl 8.’sini düzenlediği Eğitim ve Gelişim Zirvesi, 24 – 25 Ekim 2018 tarihinde, «Çarpışma» teması ile 700’e yakın profesyonelin katılımıyla gerçekleşti.

Devam
TEV Akademi

TEV Akademi ile sosyal sorumluluk projelerine desteğimiz devam ediyor!

03 Ekim 2018

Enocta olarak kuruluşumuzdan bu yana çok sayıda sosyal sorumluluk projesine destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kapsamda yollarımızın kesiştiği Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile de ülke çapında pek çok bursiyere kişisel ve teknik eğitim sunma fırsatı bulduk.

Devam
ekim webinar

Yeni Nesil Öğrenme Webinar Buluşmaları devam ediyor!

02 Ekim 2018

Webinarlarımızı kaçırmamak için takvimlerinizde yer ayırmayı unutmayın. Oturumlarla ilgili detaylara sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemizdeki bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Devam
7. Future Learning 2018 Konferansı’ndaydık!

7. Future Learning 2018 Konferansı’ndaydık!

14 Eylül 2018

13-14 Eylül İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konferans, gelecek için öğrenme alanındaki yeniliklerin sunulmasına ve tartışılmasına ortam yarattı.

Devam

“Kemal İslamoğlu ile Kişisel Liderlik Gelişim Programı” lansmanı yapıldı!

06 Temmuz 2018

Enocta Gelişim Kataloğu, her geçen gün zenginleşmeye devam ediyor. Bir gelişim yolculuğu olarak tasarlanan “Kemal İslamoğlu ile Kişisel Liderlik Gelişim Programı’ Şapka Danışmanlık iş birliği ile kataloğumuzdaki yerini aldı.

Devam
KVKK Enocta Gelişim Kataloğu'nda

KVKK’nın İK çalışanlarına zorunlu hale geldiğini biliyor muydunuz?

12 Haziran 2018

31.01.2018 tarihli “Özel Nitelikli Kişisel Verilerin İşlenmesinde Veri Sorumlularınca Alınması Gereken Yeterli Önlemler” isimli Kişisel Verileri Koruma Kurulu kararına göre, kişilerin sağlık, dernek/vakıf/sendika üyelikleri gibi verilerini işleyen…

Devam
Enocta ve advancity

Enocta, Advancity ile gücünü birleştirdi!

11 Haziran 2018

Enocta, akademik e-öğrenmenin öncülerinden Advancity ile gücünü birleştirdi. Bu yatırım ve güç birliği sonucunda Enocta ve Advancity, ürün ve hizmet yelpazelerini, birbirlerinin güçlü ürün ve hizmetleriyle tamamlayarak hizmet sundukları…

Devam
GamFed Oyunlaştırma Konferansı - Enocta

Eğitimde oyunun gücünü GamFed Oyunlaştırma Konferansı’nda konuştuk!

05 Haziran 2018

GamFed, Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu Türkiye olarak Türkiye’deki oyunlaştırma farkındalığını ve bilgisini global seviyeye çıkarmak için 2.ci etkinliğini gerçekleştirdi. Konferansta, oyunun gücünü iş, satış…

Devam
Kurumsal Akademi Zirvesi

TEGEP Kurumsal Akademi Zirvesi’nde eğitim ve gelişim dünyası ile buluştuk!

30 Mayıs 2018

Kurumsal Akademi Zirvesi, bu yıl da TEGEP KA’18 başlığı ile 30 Mayıs’ta eğitim ve gelişim dünyasını buluşturdu. Yeni nesil öğrenme deneyimi sponsoru olduğumuz bu zirvede, kurumsal akademi olma veya yapılandırma sürecinde olan kurumlar…

Devam
Enocta Video Günü

“Enocta Video Günü”nde videonun eğitimdeki önemini konuştuk!

28 Mayıs 2018

Geniş bir katılımın olduğu etkinliğimizde dijitalleşen dünyada videonun eğitimdeki yerini, video ile deneyimden ve deneyimleyerek öğrenmeyi, kurum içi video üretim çalışmaları için gerekli olabilecek ipuçları katılımcılarımızla paylaştık.

Devam

REFERANSLARIMIZ

Microsoft Partner