Yeni Nesil Öğrenme Deneyimi

E-öğrenme devriminin Türkiye’deki ilk ve öncü şirketi Enocta, e-öğrenmenin geleceği olarak görülen Yeni Nesil Öğrenme yaklaşımını sunuyor.

Devam

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

KolaylaştıranTeknoloji

Kolaylaştıran Teknoloji

300'den fazla kurumda hizmet veren Enocta Eğitim Platformu’nu inceleyin, teknoloji ortaklarımız hakkında bilgi alın.

Devam

DiğerHizmetler

Diğer Hizmetler

Entegrasyon, danışmanlık, operasyon desteği ve tanıtım tutundurma hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.

Devam

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

HABERLER

Rosetta Stone Tanıtım Etkinliği’nde Buluştuk!
13 Mart 2019

Rosetta Stone Tanıtım Etkinliği’nde Buluştuk!

Katılımcılarımızla yabancı bir dil öğrenmenin kolay yöntemlerini konuştuğumuz Rosetta Stone Tanıtım Etkinliği tamamlandı.

Devam
Dil Öğrenmede Yapay Zeka ile Tanışmaya Davetlisiniz!
07 Mart 2019

Dil Öğrenmede Yapay Zeka ile Tanışmaya Davetlisiniz!

7/24 planlayabileceğiniz derslerle canlı konuşma pratiği yapabileceğiniz, yapay zeka ile her an öğrenebileceğiniz Rosetta Stone’u keşfetmeye hazır mısınız?

Devam
Rosetta Stone Catalyst
11 Ocak 2019

Yeni bir dil öğrenmenin çok kolay bir yolu var!

Yabancı bir dil öğrenmek, teknolojinin yardımıyla artık çok daha kolay. Bunun en iyi örneklerinden biriyle tanışın: Etkin tasarımıyla, zengin içeriğiyle, öğrenmeyi kolaylaştıran ve keyifli hale getiren teknolojisiyle Rosetta Stone Catalyst’i keşfedin.

Devam
Katalog_Etkinlik_v2a
14 Aralık 2018

Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerini Kolaylaştıran Yeni Teknolojiler Etkinliği’ne Davetlisiniz!

2019’da Eğitim ve Gelişim planlarınızı yapmadan önce gelin hep birlikte eğitim ve gelişim süreçlerinizi zenginleştirebileceğiniz yeni teknolojileri konuşalım.

Devam
06 Aralık 2018

Webinar: Rootie ile Tanışın!

Webinar’a davetlisiniz! Bu webinar'la Enocta teknoloji platformunun en yeni üyesi ölçme - değerlendirme ve pekiştirme platformu Rootie ile tanışın. 12 Aralık Çarşamba günü, saat 15:00'te. Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Devam
Tüm haberler

YENİLİKLER

05 Şubat 2019

Hazırlanın! Yepyeni Gelişim Yolculuklarına Çıkıyoruz!

Enocta olarak yeni nesil öğrenme yaklaşımıyla kurumların eğitim ve gelişim faaliyetlerine yönelik çözümlerimizi bir üst seviyeye taşımak için başlattığımız çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Devam
04 Ocak 2019

Simulapp ile Mobil Simulasyonunuz Dakikalar İçinde Hazır!

Herhangi bir dış bir kaynağa ya da teknik yetkinliğe ihtiyaç duymadan kullanıcı dostu arayüz ile mobil simülasyon üretebileceğinizi biliyor musunuz? Simulapp ile bu mümkün.

Devam
19 Aralık 2018

Dijitalleşen Dünyada IT Profesyonelleriniz Dönüşüme Ne Kadar Hazır?

Dijital dönüşüm çağında profesyoneller için yeni roller, yeni yetkinlik setleri son derece önemli. Peki bu dönüşümün en önemli aktörlerinden biri olan IT profesyonelleriniz yeni yetkinliklerini ne kadar kazandılar?

Devam
Rootie ile ölçün, pekiştirin, takip edin!
04 Aralık 2018

Rootie ile Kurumsal Eğitimlerin Başarısını Artırın!

Güçlü bir ölçme - değerlendirme ve pekiştirme platformu olan Rootie, Enocta teknoloji platform ortakları arasına katıldı! Rootie ile ölçün, pekiştirin, takip edin! Detaylı bilgi için tıklayın.

Devam
Vibons
22 Kasım 2018

Kurumsal Öğrenmeyi Mikro Öğrenme ile Destekleyin!

Linkedin’in Workplace Learning Report 2018 Raporuna göre eğitim ve gelişimde top trend mikro öğrenme! Vibons’ın 2 - 4 dakika arası videolardan oluşan video kataloğu ile kurumunuza özel kurasyonunuzu yapın, kişisel gelişim yolculukları tasarlayın.

Devam
Tüm yenilikler

İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

Aydınlatma Metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerime reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

REFERANSLARIMIZ

Microsoft Partner