Yıl Sonu Fırsatı!

5000'e yakın,
sizi yeni çağa hazırlayacak, kaliteli, zengin, Türkçe dijital eğitimde kampanya!
Dijital eğitim kataloğuna hemen abone olun,
3 yıl kullanın 2 yıl ödeyin!
Üstelik hediyelerden yararlanın!
DEMO İSTİYORUM
Kampanya Dahilindeki Ek Ürün ve Hizmetler

Webinar Seçimi

Farklı konu uzmanlarını ve konuları bir araya getiren kapsamlı ve her gün zenginleşen bir ürün olan Enocta Çevrimiçi Katalog’dan 6’ya varan webinar seçme imkanı.

TANITIM

Özel İçerik Üretimi

Dijitale aktarmak istediğiniz 2 eğitim için, her biri 30 dk süreli, mobil uyumlu, belirli etkileşim alanları seslendirmeli, Articulate Rise ile dijital içerik üretimi.

DEMO İSTİYORUM
2021 Yılı Sonuna Kadar Basic veya Premium
Kataloğa Abone Olun! Bu fırsatları kaçırmayın!

Enocta Katalog Nedir? Üyelik Paketleri Nelerdir?

Enocta Katalog, alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış, konu uzmanı videoları, motion graphic videolar, okuma materyalleri, özel görevler, etkileşimli eğitimlerden oluşan, Türkiye’nin en zengin Türkçe dijital eğitim kataloğudur.
Abonelik Paketleri
Enocta Katalog abonelik modelinde 2 farklı katalog türü yer alır.
Basic Katalog
(3500'e yakın eğitim)
Basic Katalog içerisindeki eğitimlere ek olarak, hazır öğrenme deneyimleri haline getirdiğimiz gelişim yolculukları; liderlik eğitimleri ve yenilikçi öğrenme yöntemleri ile hazırlanmış eğitimleri kapsar.
Premium Katalog
(5000'e yakın eğitim)
Kurumun temelde ihtiyaç duyacağı, hem özel hem de iş hayatı için gerekli olabilecek, ana konuları ve yetkinlikleri kapsar.

Kurumlara ve Çalışanlara Faydaları

Kataloğa üye olmak size ve kurumunuza neler katacak?
Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.